İstanbul, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Fatih, Eyüp Civarı Cildiye Doktoru Tavsiyesi

Sahra

Yeni üye
Üye
İyi günler. En iyi cildiye doktorunu bulmaya çalışıyorum. İyi bir cildiye doktoru tavsiyelerinize ihtiyacım var. Devlet hastanesi yada özel de olur. İstanbul, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Fatih, Eyüp civarı olursa çok iyi olur. Teşekkür ederim .

rain

Yeni üye
Üye
Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Serkis Barış.

cey

Yeni üye
Üye
Lepra Hastanesi de iyidir, isterseniz oradaki doktorlara bakın.

ezginur

Yeni üye
Üye
Şişli Etfal Hastanesi galatasaray stadyumun ordaki profesör ilknur altay sedef hastalığı üzerine devlet hastanesi ben cok memnun kaldım kendisi o kadar ilgili ki git bak kardeşim dua edersin bana eğer randevu alamazsan ordan elden veriyorlar randevu ama eğer alamazsan doktor hnm yardimci oluyor

Sedhef

Yeni üye
Üye
Doç. Dr. Ezgi Özkur diyeceğim ama muhtemelen çok pahalıdır.

Sedhef

Yeni üye
Üye
Dermatoloğa hangi sebeple gideceğiniz de önemli tabi bu konuda bazen doktorların uzmanlığına göre seçmek daha mantıklı olabilir. Ezgi hoca iyi bir seçenek olabilir ama dediğim gibi özel klinik olduğu için bir de bulunduğu konum sebebiyle pahalıdır yine de arayıp bilgi almakta fayda var çok geçmiş olsun umarım size en iyi gelecek hekimi bulabilirsiniz

DiLa

Üye
Üye
Ataköy Towersta Gökhan Okan var. Çok tavsiye ediyorum, iyi bir cilt doktoru bulmak çok zor. Şahsen çok doktor gezdim. En iyisi diyebilirim

didos

Yeni üye
Üye
Prof. Dr. Fatih Göktay var. Kadıköy Bağdat caddesi Florance Nightingale in yanındaki binada muayenehanesi. Dünya çapında sayılı doktorlardan. Biz kaç hastane gezdiysek hepsindeki doktorlar da onu önerdi. Aynı ismi birkaç kişiden duyunca gitmemek olmazdı:) Çok ilgili ve gerçekten alanında çok iyi biri. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Telefonla da bilgi alabilirsiniz

Winner

Yeni üye
Üye
Prof. Dr. Fatih Göktay bu ülkenin gördüğü en iyi profesörlerden. Özellikle tırnak hastalıkları konusunda zaten üzerine yok. Başkasının bomboş ilaçlar verdiği, saçma sapan sizi korkuttuğu durumlarda hastasına mükemmel yaklaşıp doğru tedaviyle sorunu hallediyor.

xein

Yeni üye
Üye
Gop Beşyüzevler Şafak hastanesinin cildiyesi çoooooook iyi, Dr. Şehriyar Nazari mutlaka deneyin.

Nil

Yeni üye
Üye
500 Evler Şafak Hastanesi Dr. Şehriyar Nazari iyidir ama ayrılmış sanırım. Nişantaşı'n da yer açmış.

LadyDimitrescu

Yeni üye
Üye
Bende bu durumdan müzdaripim arkadaşlar. İstanbul'da mümkünse avrupa yakasında iyi bir cildiye doktoru arıyorum. Yaz aylarında RTV denen sıvı silikon ile haşır neşir olunca ellerim, kolarımda bir iki nokta ve dudağımda bu alerji oldu. Durumdan dolayı 6-7 aydır silikonla temasımı kestim, hafiflemişti. Bu gece de hipoglisemiden dolayı da baş ağrım olunca apranax fort içtim sabah bu haldeydim. Kendimi küflenmiş beyaz peynir gibi hissediyorum. Acilen doktora görünmem gerekiyor, önerilerinizi rica ederim.

Seva

Yeni üye
Üye
Surp pirgiç hastanesi (zeytinburnu) serkis barış’ın iyi olduğunu hep duyarım. Lakin gitmedim.

elifankara

Yeni üye
Üye
Daha dün gittim devlette sıra bulamadım mecburen kızılay tıp merkezi bakırköy keramettin doğruöz baya ilgilendi sağ olsun tavsiye ederim

Peren

Yeni üye
Üye
Acıbadem Maslak Hst. Prof Dr Emel Öztürk Durmaz’ı tavsiye ederim.