Sevgili Anneler 8 Aylık Bebek İçin Çorba Tarifleri Verir Misiniz :)

Winner

Yeni üye
Üye
Merhaba sevgili anneler 8 aylık bebek için corba tarifleri verebilir misiniz?

Zelzel

Yeni üye
Üye
Patates kabak ve sehriyeyi yumusayana kadar pisirin. Blendirdan gecirin kivamina gore su ekleyin yada eklemeyin. Tekrar ocaga alin 1 tane domates suyunu ekleyin kaynatin altni kapatacgnz zamanda birazcik nane koyun.

Winner

Yeni üye
Üye
Patates kabak ve sehriyeyi yumusayana kadar pisirin. Blendirdan gecirin kivamina gore su ekleyin yada eklemeyin. Tekrar ocaga alin 1 tane domates suyunu ekleyin kaynatin altni kapatacgnz zamanda birazcik nane koyun.
Domates rendesimi?

DiLa

Üye
Üye
Domates için erken henüz 1 yaş sonrası başlanmalı domates yerine kırmızı kapya biber kırmızı toz biber tatlı ve güvenilir yerden temin edilen tuzsuz biber salçası tercih etmelisiniz . Domatesi 1 yaşına kadar listelerinizden çıkarın

Winner

Yeni üye
Üye
Doktor domates rendesi kullanabilirsin pistigi icin alerji yapmaz dedi

banu

Yeni üye
Üye
8 aylik bebek artik kati gidaya hazirdir. Blendir kullanmaniza gerek yok 💙 ayrica yemegin yaninda corba verirseniz daha faydasi olur.

Winner

Yeni üye
Üye
8 aylik bebek artik kati gidaya hazirdir. Blendir kullanmaniza gerek yok 💙 ayrica yemegin yaninda corba verirseniz daha faydasi olur.
Ben hiç blender kullanmadim simdiye kadar hep ezip werdim kizima hic karistirmadim kahvaltiyida hep ayri veriyorum, meyveyi de cam rendede veriyorum.

banu

Yeni üye
Üye
Ne guzel bende hic blendir kullanmiyorum hem vitamin kaybolmuyor hemde puturluye alisti artik kendi basina yiyebiliyor

Ay

Yeni üye
Üye
Dometesi rendele azcik zeytinyağında kavur ve icine 3 kasik labne peynir koy, erimeye yakin sicak su koy oglum cok seviyor.

cey

Yeni üye
Üye
Resimlerde çorba tarifleri var arkadaşlar.

Bebekler icin etli sebzeli sehriye corbasi tarifi
Bebekler icin biber corbasi
Bebekler icin bol naneli bugday ruseymli tarhana corbasi

959697