Kizlar bana guzel bir fondaten Veya bb krem onerir misiniz?

sin

Yeni üye
Üye
Nemlendirici icerikli fondaten galiba daha dogal duruyoR, bende pek bilmiyom gerci.

sin

Yeni üye
Üye
Garnier fondotenimi bb kremimi canim. Yüzde pul pul olmasin istiyorum dogal dursun.

yeLda

Yeni üye
Üye
Pul pul hiç olmuyor doğal. Bb krem ben cok memnun kaldım aynı krem gibi duruyor kokusuda hoş.

sin

Yeni üye
Üye
Canim ben Almanyadayim oriflam Farmasin filan bulamamki burda Turkiyedeyken almistim bi kac urununu guzeldi baya

sin

Yeni üye
Üye
Ya ben kargoyla o Tür seyleri almayi sevmiyorum yuzumde denemeliyim. Testiri filan olmali resimlerden cok farkli cikiyor renkler, o yuzden kozmetik urun satan yerlerde bulunan markalari tercih ediyorum.

YaRen

Yeni üye
Üye
Ben garnier in kini denedim memnun kalmadim kuafor arkadasim onerdi kullan dedi kendisi kullaniyomus farmasi bb kremi

sin

Yeni üye
Üye
Ben garnier in kini denedim memnun kalmadim kuafor arkadasim onerdi kullan dedi kendisi kullaniyomus farmasi bb kremi
Garnier icin googleden arastirdim biraz evet cok guzel seyler yazmamislar. Az once arkadas garnierden cok memnun oldugunu yazmisti sanirim ciltten cilde degisiyor birimize yarayan birimize yaramiyor

sin

Yeni üye
Üye
Benim kizim 3 bucuk yasinda biz beraber yapiyoruz makyaji, anne yardim edeyim sen kendin yapamazsin simdi diyor.