İngilizcemi Geliştirmek İçin Yabancılarla Konuşabileceğim Site Ya Da Uygulama Var mı?

EzGi

Üye
Üye
İngilizcemi geliştirmek için ne yapmalıyım? İngilizcemizi geliştirmek için uygulamalar.

Merhabalar ben İngilizcemi geliştirmek istiyorum o yüzden yabancılarla konuşacağım bir site arıyorum. Daha önce böyle bir uygulama vardı dünyanın herhangi bir yerinden eşleşiyordun mesela türkçe öğrenmek isteyenle de siz eşleşiyordunuz. Pratik yapmak için aslında. Bilen var mı ? Teşekkürler şimdiden

Son düzenleme:

Nil

Yeni üye
Üye
Tandem veya interpal iyidir ama onlarda Türkiye'de sorun olabiliyor. İnterpal yasaklanmıştı sanırım giriş olmuyordu ama sen yine de araştır.

xein

Yeni üye
Üye
Ben bireysel ciktim su anda yurt disina ve zorlaninca daha iyi öğreniyorsun. Ayrica bire bir de daha cabuk ve net öğreniyorsun bilgin olsun.

Winner

Yeni üye
Üye
Siteyi bilmem ama çalışma arkadaşı arıyorsanız çok isterim. Ön çalışma sonrası diyalog kurmak amaçlı yazılabilir ya da konuşabilirim kalanı düşünülür.

didos

Yeni üye
Üye
Gerçekten eğitim setleri ve işe yaramıyor en iyisi konusarak yada yazışarak öğrenmek

didos

Yeni üye
Üye
Evet isterseniz dm den ingilizce yazisabiliriz pratik olmuş olur

DiLa

Üye
Üye
Discord sunucuları var onlara da bakabilirsiniz ya da interpals.net sitesini deneyebilirsiniz.