Bebeklerinize Televizyon İzletiyor musunuz? Tv İzletiyorsanız Ne Kadar İzletiyorsunuz?

banu

Yeni üye
Üye
Evet anneler, bebeklerinize tv izletiyor musunuz? Uzmanlar yanlış diyor ama bazen de mecbur kalıyor insan :)

Ay

Yeni üye
Üye
Wc ye gidecegm zaman mama sandalyesine koyup izletiyorum 😂 yoksa durmuyor

banu

Yeni üye
Üye
Ya valla ben evde tek oldugum icin cogunlukla acik oluyor genelde oyuncaklari ile oynatiyorum vs ama mutfaga wc gidim o zaman izliyor tabi

Ay

Yeni üye
Üye
Normalde tv acik oldugunda pek bakmiyordu ama bu aralar cok dikkatini cekiyor kitleniyor resmen bide dibine gidip bakiyo bende mecbur kapatiyorum gozleri bozulur diye korkuyorum ya

Sedhef

Yeni üye
Üye
Normalde tv acik oldugunda pek bakmiyordu ama bu aralar cok dikkatini cekiyor kitleniyor resmen bide dibine gidip bakiyo bende mecbur kapatiyorum gozleri bozulur diye korkuyorum ya
Merak etmeyin gözleri bozulmaz,yanlış bilgilendirme yapılmış bu güne kadar
Valla ben günde bir saat izletiyorum,bir saati gün içinde dakkalara bölüyorum,hiç istemezdim ama mecbur kalıyorum,baby TV izliyo

tug

Yeni üye
Üye
Serbest birakiyorum zaten 10 dakika bakip sıkılıyor yasak yada saat sinirlamasi koymayin bunu hissedip izlemek isteyeceklerdir

Zelzel

Yeni üye
Üye
Benim oğlum bilmiyor tv izlemeyi bir tek yemek yedirirken kırmızı balık şarkısını izliyor ama kimi bebekler durmuyor anne ne yapsın reklamları izletiyor bence mahsuru yok