Bebeğimin Ciğerlerinde Balgam Çıktı Doktor Mamasını Değiştirip İlaç Verdi

banu

Yeni üye
Üye
Kizlar doktora gittik bugun cigerlerinde balgam cikti oglumun ve hırıltısı var. İlac verdi hem uyuyamadigini soyledim doymuyor dedim aptamili degistirdi ve hipp verdi. Gece mamasi hipp i gece kullan dedi bunu da gunduz kullancam sizce nasil olur bir sey olmaz demi bu bebelac gold mamasini kullansam daha yeni actim ancak denicem. Sizce fikirleriniz neler, ben evvelsi gunde bir post acmistim oglum doymuyor hangi mamayi onerirsiniz diye bir arkadsim bu bebelac goldu önerdi bakalim deniycem bir de sizin fikirleriniz neler?

Alamanyali

Yeni üye
Üye
Canim almanyada kesinikle iki mama degisik mamalari önermiyorlar. Istersen bu paketi hem gece hem gündüz dene belki gecede doyar ama yine tabi sen doktorun önerisini dinle

svg

Yeni üye
Üye
hipp combiotic olanı kullanıyorum ben, aptamilden geçtik. Aptamil benim bebeğimde hem gaz hem kilo konusunda hiç iyi gelmedi hele de gaz ayyyy kabustuuuuu.. Şu an çok çok iyi maşallah ama gece Gündüz ayrı ayrı kullanmaya gerek var mı bilmem bence tek mama da istikrarlı olmak daha iyi olur gibi

imge

Yeni üye
Üye
Bende bisi sormak istyorm anneler normal bebelak almistim kizim icmemsti bugun icine cok az seker katip verdim icti bisi olurmu cok az sekr katip versem . Bebelak goldun icnde seker varmi normalinde yok herhalde

banu

Yeni üye
Üye
Bende bisi sormak istyorm anneler normal bebelak almistim kizim icmemsti bugun icine cok az seker katip verdim icti bisi olurmu cok az sekr katip versem . Bebelak goldun icnde seker varmi normalinde yok herhalde
Hur bebelac goldun icinde seker yok ozellikle üstlerini okuyarak aldim yazmiyor ve cocugunuz ne kadarlik? Seker verilmez bebeklere 1 yas oncesine siz ısrarcı olun, o icer benim oglumda oyleydi ben israr ettim sonra icti. Bir de ac kalinca mecbur iciyorlar yani şeker kesinlikle vermeyin