Bebeğim 2 Aydır Kilo Almıyor :( Doktor Doymuyor Dedi ve Kasık Mamaları Önerdi

xein

Yeni üye
Üye
Kizlar 2 aydir kizim hic kilo almiyor, doktor doymuyor dedi ve kasik mamalari ver dedi. Sizce versem mi bildiginiz dogal ve guzel bir marka var mi?

didos

Yeni üye
Üye
Cnm kendinde yapabilirsin yoğurtla meyveyle ama kaşık mama alacaksan hip organik kaşık mamasi alabilirsin ben kendim yapıyorum annem kardeşime hippin kaşık mamasindan veriyodu

DiLa

Üye
Üye
Irmıgı suda pısırın icine de istediğiniz bebegınız in yiyebilsıgı meyve den rendeleyıp icine katabilirsiniz ustune de pekmez.
Sonra yulaf unundan muhallebi yapabılırsınız aynı sekilde yulaf unu ve suyu pısırıp icine yine istediğiniz meyveyi rendeleyıp verebilirsiniz hazir yerine evde yapıp verseniz daha iyi olur yinede tercih sıze kalmıs

tug

Yeni üye
Üye
Canım sen çocuğunun doyduğundan eminsen verme doymuyor diye. Ağlaması falan olmuyorsa verme bence.

xein

Yeni üye
Üye
Irmıgı suda pısırın icine de istediğiniz bebegınız in yiyebilsıgı meyve den rendeleyıp icine katabilirsiniz ustune de pekmez.
Sonra yulaf unundan muhallebi yapabılırsınız aynı sekilde yulaf unu ve suyu pısırıp icine yine istediğiniz meyveyi rendeleyıp verebilirsiniz hazir yerine evde yapıp verseniz daha iyi olur yinede tercih sıze kalmıs
Evet kesinlikle zaten tercihim evde yapip vermek, cok tesekur ederim

Ayseee

Yeni üye
Üye
yoğurtla meyveyi karıştırıp vermeyi dene canım annem öyle yapıyor