ATM Para Yutma Sorunu

ilknur

Yeni üye
Üye
ATM PARAMI YUTTU !
Kredi kartı borcumu ödemek için atm ye gidip borcu nakit olarak ödedim. Atm para haznesindeki parayı aldıktan hemen sonra kartımı iade etti. Atm Parayi sayip ne kadar yatirdigimi ekrandan göstermedi MAKBUZ da vermedi. Kartımı tekrar takıp hesabima baktım borcum olduğu gibi duruyor. Mobilden girip baktım yine aynı. Atm nin başında nerdeyse 1 saate yakın bekledim karti takip takip çıkardım. Halkbank müşteri hizmetlerini aradım çalıntı kayıp talebinde bulundum ilgileneceklerini söylediler kaç saat oldu hâlâ değişen bir şey yok😏
Sorunu müşteri hizmetlerini arayıp ilettim ama;
  1. yarın atm nin bağlı olduğu Şubeye de gitmem gerekir mi??
  2. Ne yapmam gerekiyor?
  3. Benzer durumu yaşayıp sorununu çözebilen var mi arkadaşlar?

Ares

Admin
Yönetici
Admin
Telas yapmayin atm lerde fazla para direk belli oluyor, siz saati soyleyin kameralardan dogrular geri verirler

CtrL

Yeni üye
Üye
Ben parayi yatirdiktan 5 dk sonra görevliler gelip atmnin arkasina geçip işlem yaptilar para mi yuklendi yoksa var olan parayi mi aldilar bilmiyorum bu durum herhangi bir karışıklık yaratmaz degil mi?

Toprak

Yeni üye
Üye
Pazartesi para sayimi yapılınca fazla para kayit altina alınır sizin basvurunuz ve atm kayitlari incelenip isterseniz borcunuz olarak hesabiniza yatırılır

yeLda

Yeni üye
Üye
sürekli arayın bence ben 1050 tl kaptırdım 600 tl çıktı atmden dediler biraz gerilince kayıtlar var vs diye zırlayınca aynı gün içerisinde hepsi yattı ama 2 hafta uğraştırdı beni koskoca türkiye ekonomi bankası

Tha

prof
Administrator
Admin
Atm ekranında birkaç haneli sayı var örneğin 72526284 bu sayıyı müşteri hizmetlerine bildiriyorsunuz şu saatte paramı yuttu diye kontrol ediyorlar hesabınıza yatırıyorlar birkaç gün içinde. O an aramanız gerekiyor

ilknur

Yeni üye
Üye
O anda aradim Allah tan. Atm ye görevliler gelmişti atmnin arka kismina geçip islem yaptilar onlara sordum panik halindeyim. Musteri hizmetlerini arayip kayip calinti birimine bildirmemi söyledi atm nin önünden ayrilmadim hemen arayip anlattim yaşadığım sıkıntıyı atm numarasini ve yatirdigim miktari sordu söyledim talebimi olusturduklarini en kisa sürede geri döneceklerini belirttiler insallah sorun çözülür yarin.. ilk kez böyle bir şey yasiyorum hâlâ korkum panigim gecmedi baya da yüklü bir miktari yutunca atm haliyle insan korkuyor