5 Aylık Bebek İçin Gece Maması Tarifi Verir Misiniz?

svg

Yeni üye
Üye
Kızlar 5. Ayımız dolmak üzere gece maması yapmak istiyorum kızıma tarif verebilir misiniz.

prenses

Yeni üye
Üye
Devam sütleri var cnm ben Evolviya tercih ederim tabi sen yine de doktoruna sor.

Sheale

Yeni üye
Üye
Kizlar kacinci ayda baslanir gece mamalarina? bir de kendimiz yapabilir miyiz? Benim kızımda 8 aylık şu an.

Duru

Yeni üye
Üye
Ben hep kendim yapiyorum hic kasik mamasi kullanmadim.
Biraz bugday ruseymi biraz irmik suda istediginiz kivama gelinceye kadar karistirin icine istediginiz meyveyi biraz pekmez ekleyin afiyet olsun. Degisik olmasi icin cok az tarcin ekleyebilirsiniz.
Tam tahilli mama icinde ozellikle siyez unu alirsaniz en besleyici undur . 1 ymk siyez unu
1ymk .k tam bugday unu yine su ekleyip istediginiz kivama gelinceye kadar karistirip bugday ruseymi ekleyin. Labne ve meyve ekleyin afiyet olsun

Sheale

Yeni üye
Üye
Ben hep kendim yapiyorum hic kasik mamasi kullanmadim.
Biraz bugday ruseymi biraz irmik suda istediginiz kivama gelinceye kadar karistirin icine istediginiz meyveyi biraz pekmez ekleyin afiyet olsun. Degisik olmasi icin cok az tarcin ekleyebilirsiniz.
Tam tahilli mama icinde ozellikle siyez unu alirsaniz en besleyici undur . 1 ymk siyez unu
1ymk .k tam bugday unu yine su ekleyip istediginiz kivama gelinceye kadar karistirip bugday ruseymi ekleyin. Labne ve meyve ekleyin afiyet olsun
tesekur ederim evet gece rahat uyumasi icin bende yapmak istiyorum gerci napsamda biliyorum gene cok uyanicak ama

aysel

Yeni üye
Üye
Yulaf unundan ya da yulaf ezmesinden de yapabılırsınız aynı sekilde suyla pısırıp icine istedigınız meyveyı pekmz falan koyabilirsiniz